Strona główna
 
Kontakt
O nas
Zdjęcia
Grafika, malarstwo, rzeźba
 

O nas...

Nasza firma istnieje od roku 1978. Przez ten czas zaszło wiele zmian mających na celu zapewnienie klientom usług na najwyższym światowym poziomie.

Firma została rozbudowana - pojawiły się duże, przestronne, doskonale oświetlone hale wyposażone w nowoczesne systemy elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne i wentylacyjne według wysokich europejskich standardów, w których możliwa jest również obsługa samochodów ciężarowych i autobusów. Dla wygody klientów wybudowaliśmy nowoczesne biuro obsługi klienta, w którym zawsze panuje przyjazna atmosfera.

Zmodernizowaliśmy system lakierowania - obecnie odbywa się ono w nowoczesnej, bezpyłowej kabinie z laminarnym przepływem powietrza firmy SAICO. Dzięki odizolowaniu od środowiska zewnętrznego, używaniu osprzętu renomowanych firm (między innymi urządzenia natryskowe SATA i szlifierskie RUPES) oraz doskonale przeszkolonemu w ośrodkach szkoleniowych ww. firm personelowi możliwe stało się uzyskanie doskonałej jakości powłok lakierniczych. Po ukazaniu się nowych produktów a wraz z nimi nowych technik - odbywają się u nas kilkudniowe szkolenia dla pracowników firmy i osób, które wcześniej zgłosiły chęć w nich uczestnictwa.

Złożone systemy filtrów  zapewniają wyjątkowo dokładne oczyszczenie zużytego powietrza. Kolejny atut - woda w filtrach wodnych pozostaje w obiegu zamkniętym. Po oczyszczeniu wraca do kolumn. Usuwaniem wszelkich substancji, które w jakikolwiek sposób mogłyby zagrozić środowisku naturalnemu zajmuje się dla nas firma EKOLOGIA. Wszystkie materiały jakich używamy - kombinezony, folie, środki czystości - są ekologiczne - mogą zostać poddane procesowi recyklingu.

Oprócz lakiernictwa , które jest specjalnością naszej firmy ( lakierujemy samochody osobowe, ciężarowe, autobusy, naczepy chłodnicze, samoloty -w sąsiedztwie firmy zlokalizowane jest lotnisko, profile aluminiowe, PCV, meble - możemy zaoferować Państwu wszelkie usługi w zakresie mechaniki i blacharstwa, wykonywania reklam, transportu na terenie całego kraju, importu i eksportu, kompleksowych napraw powypadkowych ( Rozliczenia bezgotówkowe z firmami ubezpieczeniowymi). Zajmujemy się również handlem samochodami, częściami samochodowymi (na zamówienie)  i artykułami przemysłowymi (detaliczny i hurtowy).

Jak sami Państwo widzicie - wachlarz naszych usług jest bardzo szeroki. Mamy nadzieję, że każdy z Państwa zainteresuje się którąś z oferowanych przez nas usług. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać więcej szczegółów na któryś z tematów - prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta poprzez e-mail, telefon (0-94 35 40 805)  lub fax (0-94 35 40 806).